+90 312 646 51 61
info@bmmining.com

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

BM Marble Hakkında...

Merhaba ve web sitemize hoş geldiniz.

Lütfen sitemize ve sunduğumuz ürün ve hizmetlere göz atmak için bir dakikanızı ayırın. Gerçekten istediğiniz bir şey varsa, ancak bulamıyorsanız (güzel Türk taşlarımızdan birçok farklı ürün üretebiliriz), lütfen sorgunuzla e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmak isteriz! BM Mermer'de şimdiye kadar elde ettiklerimizle gurur duyuyoruz ve burada Türkiye'nin başkenti Ankara'da bulunan şirketimiz hakkında sizinle biraz paylaşmak istiyoruz. Bazalt üretimimizin ana maddesidir. Kayseri'deki taş ocağımızdan bloklarımızı tedarik ediyoruz. İşte bazı Ürünlerimiz:

- Bazalt, Traverten, Black Moon Mermer, Paris Beigh
• Döşeme
• Kaplama
• Eşikler (pencere veya kapak)
• Büyük Plakalar (gerekirse özel kesim)
• Kayrak Taşı Taşı

Mükemmel müşteri hizmeti standartları sunmaktan gurur duyuyoruz ve bir müşteri olarak, doğru zamanda üretilen ve teslim edilen kaliteli doğal taş ürünlere ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz. Ürünlerimizin etik olarak tedarik edildiğini ve burada Ankara, Türkiye'deki fabrikamızda üretildiğini ve kalifiye ve değerli çalışanlarımız için iyi çalışma koşulları sağlamaya çalıştığımızı teyit etmekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca sürdürülebilirlik ve çevresel sorumluluk konularını çok ciddiye alıyoruz ve BM Mermer, taşocakçılığı ve imalattan, dünyadaki nakliye bağlantılarımızı kullanma şeklimize kadar en iyi uygulamaları elde etmeyi amaçlıyoruz. Web sitemize baktığınız için teşekkür ederiz.

BM MERMER MADENCİLİK EKİBİ

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Lütfen sitemize ve sunduğumuz ürün ve hizmetlere göz atmak için bir dakikanızı ayırın. Gerçekten istediğiniz bir şey varsa, ancak bulamıyorsanız (güzel Türk taşlarımızdan birçok farklı ürün üretebiliriz), lütfen sorgunuzla e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmak isteriz! BM Mermer'de şimdiye kadar elde ettiklerimizle gurur duyuyoruz...